Eklem ve tendon sorunları için

Intra Kolajen jel

Ana bileşenler:

Çapraz bağlı (Cross-Linked)
Yüksek moleküler kütleli ve Yüksek viskozite

  • Doğal kolajen Tip I & Tip III: 50 mg/ml
  • Hyaluronik asit: 75 mg/ml
  • Aljinat: 80 mg/ml

İntra-artiküler olarak uygulandığında, bu bileşenler iç eklem yüzeyine veya tendona dağılır.

Kolajen Yara tedavi - ColPets Kolajen yara spreyi - Medikal Kolajen Veteriner - Hızlı ve etkili yara iyileşmesi için medikal kolajen toz örtü - Örtü - Jel - Sprey ColPets
Medical Kolajen - Yara bakımı ve yara tedavisinde etkili çözümler. Yara Jel ve Yara Sprey ile hızlı ve etkili iyileşme. ColPets ve MEDBIOTEC ürünleriyle güvenli tedavi.

Enflamasyonun azaltılması:

Doğal kolajen, yaralı tendonlardaki şişliği ve ağrıyı azaltabilen ve iyileşme sürecini hızlandırabilen anti-enflamatuar özelliklere sahiptir.

Doğal Kolajen yapısının iyileştirilmesi:

Doğal kolajen tedariki tendondaki kolajen liflerinin yapısını ve organizasyonunu iyileştirir. Bu, yeniden yaralanmaya daha az eğilimli, daha güçlü ve daha esnek bir tendonla sonuçlanır.

İyileşmeyi destekler:

Doğal kolajen, vücudun kendi kolajen üretimini uyararak tendon yırtıklarının ve yaralanmalarının iyileşmesini destekler. Bu, doku rejenerasyonunu destekler ve tendonun gücünü ve esnekliğini artırır.

Kolajen Intra Jel'in Faydaları

ColPets Kolajen Intra Jel, yüksek moleküler kütleli doğal kolajen peptitlerinin etkilenen eklemde doğrudan bulunmasını sağlayan, lokal olarak etkili, medikal bir preparattır. Sonuç olarak, eklemdeki patolojik süreçlerin neden olduğu ağrı ve fonksiyonel bozuklukların etkili bir şekilde tedavi edilmesini sağlar.

Etki

  • Eklem içi yapıların yapısal ve fonksiyonel yenilenmesini destekler.
  • Ağrının azaltılması ve hasarlı eklemin hareketliliğinin iyileştirilmesi.